- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek AHG-263 OAK
Konferenční stolek AHG-263 OAK
Telefonická objednávka
Konferenční stolek přinese do Vašeho domova trochu industriálního šarmu. Obdélníkovou desku z MDF v dekoru divoký dub harmonicky doplňují černé kovové nohy do tvaru V, přecházející až na boky desky.
Obdélníková deska má rozměr 110 x 60 cm, tloušťku 10 cm. Nohy jsou obdélníkového průřezu a zakončené plastovými kluzáky.
Barva:
divoký dub / černá
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 112 cm
hloubka: 60 cm
výška: 43 cm
tloušťka desky: 10 cm
Nosnost:
20 kg
Hmotnost:
17,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 112 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| HMOTNOST | 17,5 kg |
| NOSNOST | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 10 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Rozkládací 3-místná pohovka AMEDIA
Klubové křeslo pravá kůže / dřevo Dekorhome
Klubové křeslo pravá kůže / dřevo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
7 924 Kč
Černá
Není skladem
6 157 Kč
Šedá
Není skladem
7 197 Kč
Křeslo ušák RUFINO 3 NEW
Křeslo ušák RUFINO 3 NEW
Zelená
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Modrá
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Petrolejová
Není skladem
6 690 Kč
Bílá / šedá
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
6 690 Kč

Zboží ihned, platba za 14 dní