- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda TYRÓ Dekorhome
Komoda TYRÓ Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato komoda vyrobena z akáciového dřeva a MDF stojí na kovových nohách černé barvy a výborně zapadne do industriálního stylu. Dekorativní hrana dvířek je nejen designovým zvýrazněním, ale také umožňuje snadné otevírání dvířek, která jsou na magnetické zavírání.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
hnědá / antracit
Materiál:
masivní akáciové dřevo / kov / MDF deska
Rozměry:
šířka: 180 cm
hloubka: 45 cm
výška: 75 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| DVEŘE | Dveře na pantech, Dvoukřídlé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.











Zboží ihned, platba za 14 dní