🌺 SLEVA 5% na vybrané produkty, slevový kód: JARO5 🌼 Platí jen do 18.5.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Chybí vám doma praktický a šikovný úložný prostor, do kterého byste schovali vše potřebné? Komoda TALAS je ideálním kusem nábytku, který najde uplatnění v každé domácnosti i místnosti.
Komoda je vyrobena z MDF a masivního borovicového dřeva. Poskytuje úložný prostor v podobě čtyř šuplíků. V barevném provedení bílá a přírodní doplní a rozzáří každý interiér.
Barva:
bílá / přírodní
Materiál:
MDF / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 32 cm
hloubka: 30 cm
výška: 109 cm
Hmotnost:
14 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 32 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 109 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 32 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 109 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Bílá
Není skladem
2 209 Kč
Šedá
Není skladem
1 853 Kč
Vzor květiny
Není skladem
2 209 Kč