- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Meorati
- Komoda MEORATI
Komoda MEORATI
Telefonická objednávka
Komoda ze série MEORATI skvěle doplní Váš interiér. Série se vzynačuje černou barvou s dřevěnými frézovanými dvířky, které dodávají šmrc. Komoda nabízí dostatek úložného prostoru. Má dva páry dvířek s příhrádkami a tři zásuvky, které usnadňují uspořádaní. Zásuvky i korpus příborníku jsou zakončeny ABS hranami zvyšujícími odolnost.
Barva:
hnědá / černá
Materiál:
MDF laminovaná / kov
Rozměry:
šířka: 150 cm
hloubka: 40 cm
výška: 60 cm
výška nožiček: 20 cm
Hmotnost:
50 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 150 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 20 cm |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










Zboží ihned, platba za 14 dní