- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komody
- Komoda KALYPSO 150 Dekorhome
Komoda KALYPSO 150 Dekorhome
Telefonická objednávka
RUSTIKÁLNÍ KRÁSA S DOTYKEM MODERNÍHO STYLU

VENKOVSKÝ A INDUSTRIÁLNÍ STYL V HARMONII
PRAKTICKÝ A ELEGANTNÍ ÚLOŽNÝ PROSTOR

TIP PRO INTERIÉROVÝ DESIGN

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
hnědá / černá / průhledná
Materiál:
masivní akáciové dřevo / kov / sklo
Rozměry:
šířka: 148 cm
hloubka: 40 cm
výška: 83 cm
výška nohou: 3 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Díky jednoduché montáži ji můžete mít na zdi během několika minut.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Orientální, Rustikální, Industriální |
| ŠÍŘKA | 148 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOST | 42 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo, Sklo |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 2,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 6 |
| DVEŘE | Posuvné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.













Zboží ihned, platba za 14 dní
