JEDINEČNÉ KOUZLO ORIENTÁLNÍHO DESIGNU

Pro proměnu atmosféry vaší místnosti a pro přizpůsobení se vašemu individuálnímu stylu je vhodný orientálně designovaný koberec. Vzrušující vzory vytvářejí harmonický kontrast na béžovém pozadí a přesto se design koberce nikdy nepřetíží a dokonale se zapojí do barevného schématu vašeho prostoru.


MATERIÁL

Tento koberec, vyrobený z polypropylenu, přináí nejen eleganci, ale i teplý smysl pro styl. Je vhodný na podlahové vytápění.


PRO ELEGANTNÍ A PŘÍJEMNOU ATMOSFÉRU

Jemné vzory koberce jistě upoutají pozornost a stávají se hlavním vizuálním prvkem každé místnosti. Tenhle měkký a pečlivě tkaný koberec můžete položit v jakémkoliv obývacím pokoji nebo kanceláři jako kvalitní a přitažlivý element. Kromě svého unikátního vzhledu zajišťuje i příjemné a teplé klima, čímž se stává nepostradatelným doplňkem pro každý domov, obzvlášť v obývacích pokojích nebo ložnicích, kde přispívá k rozšíření pocitu útulnosti.


TECHNICKÉ PARAMETRY

Barva:
béžová / modrá / šedá

Materiál:
100 % polypropylen

Rozměry (ŠxD):
160 x 230 cm

výška vlasu: 0,5 cm

Parametry
BARVA KrémováModráŠedá
STYL Retro, Vintage, Moderní, Nadčasový
TVAR Obdélníkový
ŠÍŘKA 160 cm
DÉLKA 230 cm
MATERIÁL Polypropylen
BARVA KrémováModráŠedá
STYL Retro, Vintage, Moderní, Nadčasový
TVAR Obdélníkový
ŠÍŘKA 160 cm
DÉLKA 230 cm
MATERIÁL Polypropylen

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení