- Domů
- Obývací pokoj
- Knihovny
- Knihovna LIMA REG-3
Knihovna LIMA REG-3
Kód produktu: V-PL-LIMA-REG3
Telefonická objednávka
Knihovna LIMA REG-3 je vyrobena z laminované a lakované dřevotřísky.
Knihovna má tři police a dva praktické šuplíky.
Barva:
bílá
dub sonoma / bílá
dub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 77 cm
hloubka: 40 cm
výška: 200 cm
Hmotnost:
47 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 77 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 200 cm |
| HMOTNOST | 47 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Noční stolek LIMA SN-1
Dostupnost dle variant
od 1 490 Kč
1 663 Kč
Přidat do oblíbených





Zboží ihned, platba za 14 dní