🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 304.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Toto klubové křeslo vytvoří v každé čekárně, recepci, kanceláři i bydlení elegantní prostředí. Prošívané čalounění s ozdobnými knoflíky a půvabně zaoblené područky dodají každému interiéru hezkou dávku klasického stylu a luxusu.
Silně polstrované čalounění je velmi pohodlné a dřevěný rám je robustní a odolný. Kvalitní čalounění z umělé kůže se snadno čistí a je velmi odolné vůči opotřebení.
Barva:
bílá
hnědá
stříbrná
zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry křesla:
šířka: 64 cm
hloubka: 67 cm
výška: 70 cm
Materiál:
dřevěný rám / čalounění z umělé kůže
Hmotnost:
12,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 64 cm |
| HLOUBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOST | 12,6 kg |
| MATERIÁL | Koženka, Masivní dřevo |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Bílá
Není skladem
4 463 Kč
Zlatá
Není skladem
4 854 Kč
Stříbrná
Není skladem
4 545 Kč
Bronzová
Není skladem
4 262 Kč
Bílá
Není skladem
7 374 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
7 136 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
6 687 Kč
Hnědá
Není skladem
4 951 Kč
Bílá
Není skladem
4 533 Kč
Zlatá
Není skladem
4 916 Kč
Stříbrná
Není skladem
4 604 Kč
Hnědá
Není skladem
4 154 Kč
Šedá
Není skladem
4 712 Kč
Zelená
Skladem
Šedá
Skladem