- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle KIRNA
Jídelní židle KIRNA
Telefonická objednávka
Jídelní židle KIRNA je nejen pohodlná, ale zejména zaujme hned na první pohled svým neotřelým designem.
Konstrukci židle tvoří kvalitní černý kov. Ten je na nohách doplněn jemnými pásy v bronzové barvě. Sedací látková část a opěrka je v provedení moderního a oblíbeného černobílého vzoru Pepito. Exkluzivitu této židli dodá vnější opěrka, která je v provedení camel ekokůže.
Barva:
hnědá camel / černobílý vzor
Materiál:
ekokůže / látka / kov
Rozměry:
šířka: 54 cm
hloubka: 56 cm
výška: 78 cm
hloubka sedu: 48 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnost:
95 kg
Hmotnost:
7,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Vintage, Moderní |
| ŠÍŘKA | 54 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOST | 7,6 kg |
| NOSNOST | 95 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Látka |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Vintage, Moderní |
| ŠÍŘKA | 54 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOST | 7,6 kg |
| NOSNOST | 95 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Látka |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní stůl GENERAL NEW
Jídelní stůl GENERAL NEW
Bílá
Dodání do 14 dnů
3 090 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
3 090 Kč
Dub artisan
Dodání do 14 dnů
3 090 Kč
Rozkládací jídelní stůl WINDSOR
Rozkládací jídelní stůl WINDSOR
Bílá / dub
Není skladem
13 539 Kč
Černá / dub
Skladem
Rozkládací jídelní stůl GREG
Jídelní stůl LOCARNO
Barový set kov / MDF / dřevo Dekorhome
Barový set kov / MDF / dřevo Dekorhome
Antracit / šedá
Dodání do 10 dnů
3 243 Kč
Černá / šedá
Dodání do 10 dnů
3 215 Kč
Dub / šedá
Dodání do 10 dnů
3 619 Kč
Černá / světle hnědá
Dodání do 10 dnů
3 617 Kč
Barový set 5ks textil / bílá Dekorhome
Barový set 5ks textil / bílá Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 155 Kč
Černá
Není skladem
8 617 Kč
Zelená
Není skladem
9 241 Kč
Krémová
Není skladem
9 241 Kč
Modrá
Není skladem
8 594 Kč
Vínová
Není skladem
7 887 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
8 676 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
8 678 Kč
Žlutá
Není skladem
7 729 Kč
Světle šedá
Není skladem
8 840 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní