- Domů
- Zahrada
- Grilování a piknik
- Kempingový nábytek
- Kempingové stoly
- Kempingový stůl KEPI TYP 2
Kempingový stůl KEPI TYP 2
Kód produktu: 0000404282
Telefonická objednávka
KEMPINGOVÝ STŮL KEPI TYP 2
Vychutnejte si každý moment v přírodě se skládacím kempinkovým stolem KEPI TYP 2! Ať už plánujete víkendové kempování s rodinou, spontánní piknik s přáteli, nebo jen chcete mít pohodlný prostor k posezení na zahradě, skládací kempingový stůl KEPI vám poskytne vše, co potřebujete.


UNIVERZÁLNÍ DESING A ODOLNOST
Hliníková konstrukce a MDF deska zaručují nízkou hmotnost, přičemž rukojeť usnadní přenášení. Výškově nastavitelné nohy vám umožní přizpůsobit stůl přesně vašim potřebám. Tento stůl je ideálním řešením pro všechny milovníky přírody.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
šedá
Materiál:
hliník / MDF
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 45 cm
výška: 25 / 55 cm
Nosnost:
30 kg
Hmotnost:
2,6 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit víceParametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 25 cm, 55 cm |
| HMOTNOST | 2,6 kg |
| NOSNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Hliník, MDF deska |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Sklápěcí, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 25 cm, 55 cm |
| HMOTNOST | 2,6 kg |
| NOSNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Hliník, MDF deska |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Sklápěcí, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Skládací plážové lehátko bambus / plátno Dekorhome
Varianty produktu
Zelená
Dodání do 10 dnů
2 293 Kč
Červená
Dodání do 10 dnů
1 296 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
1 361 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
2 053 Kč
Skládací plážové lehátko bambus / plátno Dekorhome
Zelená
Dodání do 10 dnů
2 293 Kč
Červená
Dodání do 10 dnů
1 296 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
1 361 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
2 053 Kč
Dodání do 10 dnů
od 1 296 Kč
1 522 Kč
Přidat do oblíbených
Skládací plážové křeslo eukalyptus / látka Dekorhome
Varianty produktu
Černá
Dodání do 10 dnů
2 395 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
2 158 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
2 323 Kč
Skládací plážové křeslo eukalyptus / látka Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
2 395 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
2 158 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
2 323 Kč
Dodání do 10 dnů
od 2 158 Kč
2 534 Kč
Přidat do oblíbených
Skládací zahradní křeslo Dekorhome
Varianty produktu
Černá
Dodání do 10 dnů
3 371 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
3 440 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
3 546 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
3 236 Kč
Skládací zahradní křeslo Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
3 371 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
3 440 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
3 546 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
3 236 Kč
Dodání do 10 dnů
od 3 236 Kč
3 706 Kč
Přidat do oblíbených











