- Domů
- Pracovna
- Kancelářské sestavy
- Tempo Asistent New
- Kancelářský stůl s obloukem TEMPO ASISTENT NEW 022
Kancelářský stůl s obloukem TEMPO ASISTENT NEW 022
Telefonická objednávka
KANCELÁŘSKÁ SESTAVA TEMPO ASISTENT NEW
Vzhled kanceláře vypovídá o samotné společnosti a také formuje první dojem našich obchodních partnerů či zákazníků. Představa o moderní kanceláři se může u každého lišit. Praktičnost, flexibilita, jednoduchost či materiál nebo barevné provedení? Máme pro vás sektorovou sestavu TEMPO ASISTENT NEW.
SESTAVA DLE VAŠICH PŘEDSTAV
Kvalitní nábytek vyrobený z laminované dřevotřísky. V barevném provedení dub sonoma. Budete nadšeni možností kombinovat materiál s různými barvami. S touto sestavou máte možnost poskládat si sestavu dle vlastních představ. Komponenty se prodávají jednotlivě a jsou dostupné na skladě. Prací trávíme podstatnou část všedního dne, tak proč si ho nezpříjemnit?
KANCELÁŘSKÝ STŮL 022
Hledáte do své kanceláře, pracovny nebo zasedacích místností nějaký nový stůl s velkou pracovní plochou? Právě jste ho našli. TEMPO ASISTENT NEW 022 je zasedací stůl s obloukem vyrobený na Slovensku z kvalitního materiálu. V jednoduchosti je krása, a přesně na to sází TEMPO ASISTENT NEW 022 svým klasickým designem.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozměry:
šířka: 150 cm
hloubka: 70 cm
výška: 76 cm
tloušťka materiálu: 16 mm
Hmotnost:
29 kg
MONTÁŽ A BALENÍ
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 150 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 29 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 150 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 29 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní