- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářská židle LISTER
Kancelářská židle LISTER
Telefonická objednávka
KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE LISTER
Objevte dokonalé spojení pohodlí, funkčnosti a hravého designu se studentskou otočnou židlí LISTER, ideální volbou pro každého malého studenta. LISTER není jen praktickým pomocníkem při učení, ale také stylovým doplňkem dětského pokoje, který podporuje zdravé sezení.
- růžová / bílá
- modrá / bílá
- šedá / bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
PRAKTICKÉ FUNKCE
Nabízí výškově nastavitelné sedátko i opěradlo zad, čímž zajišťuje maximální ergonomické sezení během učení či hraní. Ergonomicky tvarovaná bederní část opěrky podpoří zdravé držení těla a opěradlo zaujme svým roztomilým motivem delfína a podmořského světa ze zadní části židle, který rozzáří každý dětský pokoj. Vybavena je sklopnými područkami a univerzálními kolečky, která jsou vhodná na měkké i tvrdé podlahy. 
KVALITNÍ A ODOLNÁ
Díky kombinaci prodyšné síťoviny a kvalitního bílého plastu je židle vzdušná, snadná na údržbu a zároveň odolná. Díky stabilní pětiramenné základně je bezpečná a spolehlivá během každodenního používání.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / síťovina / plast / kov
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 57 cm
výška: 95 - 107 cm
šířka sedu: 42 cm
hloubka sedu: 42 cm
výška sedu: 45 - 58 cm
zádová opěrka: 39x51 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
9 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 95 cm, 107 cm |
| HMOTNOST | 9 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Síťovina |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| HLOUBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 58 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 51 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Sklopné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 95 cm, 107 cm |
| HMOTNOST | 9 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Síťovina |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| HLOUBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 58 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 51 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Sklopné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.













