- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jíídelní stůl HYMEN 180 Dekorhome
Jíídelní stůl HYMEN 180 Dekorhome
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ STŮL HYMEN – SPOJENÍ PŘÍRODY A MODERNÍHO DESIGNU
Jídelní stůl HYMEN v sobě dokonale kombinuje styl, funkčnost a přirozenou krásu. Povrch z MDF v dekoru divokého dubu vnese do vaší jídelny hřejivou atmosféru a elegantní vzhled. Jasné linie a nápadný přírodní design s okrajem stromu dělají z tohoto stolu skutečný designový skvost, který přitahuje pohledy a vytváří harmonické prostředí. Díky promyšlené kombinaci moderního stylu a inspirace přírodou se stůl stane ústředním bodem každého interiéru.
- šedá
- přírodní
Stůl nabízíme ve dvou barvách. Výběr zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

KVALITA, KTERÁ VYDRŽÍ
Díky pečlivému zpracování a kvalitním materiálům je jídelní stůl HYMEN mimořádně stabilní a odolný. Je navržen tak, aby vám sloužil po dlouhá léta, a to nejen při slavnostních příležitostech, ale i v každodenním životě. Tento stůl spojuje moderní design se špetkou přírody a přináší do každého domova příjemnou a útulnou atmosféru.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 180 cm
hloubka: 90 cm
výška: 76 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
46 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní křeslo K453
Jídelní křeslo K453
Tmavě zelená
Skladem
Šedá
Skladem
Hořčicová
Skladem
Modrá
Skladem
Béžová
Skladem
Černá
Skladem
Skořicová
Skladem












Zboží ihned, platba za 14 dní