- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Jídelní židle ZAJDA TYP 1
Jídelní židle ZAJDA TYP 1
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ ŽIDLE ZAJDA TYP 1
Dopřejte vašemu interiéru nádech moderního komfortu s jídelní židlí ZAJDA TYP 1, která upoutá pozornost svým jemným béžovým provedením. ZAJDA TYP 1 je ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení designu, funkčnosti a komfortu.

POHODLÍ PRO KAŽDODENNÍ SEZENÍ
Čalounění z příjemné látky poskytuje vysoký komfort při sezení, díky čemuž si vychutnáte každé jídlo i dlouhé rozhovory u stolu. Stabilní kovové nohy v černé barvě vytváří stylový kontrast a zároveň zaručují pevnost a dlouhou životnost židle.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
béžová / černá
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 51 cm
hloubka: 51 cm
výška: 84 cm
šířka sedu: 51 cm
hloubka sedu: 45 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
6,6 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 51 cm |
| HLOUBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOST | 6,6 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 51 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní stůl DONIO 80
Kuchyňská linka VIVIAN 240
Kuchyňský ostrůvek FIGO
Jídelní stůl GENERAL NEW
Jídelní stůl GENERAL NEW
Bílá
Dodání do 14 dnů
3 090 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
3 090 Kč
Dub artisan
Dodání do 14 dnů
3 090 Kč
Rozkládací jídelní stůl PUSAN S
Servírovací vozík ARVADA
Kuchyňská linka PRADO 260
Kuchyňská linka PRADO 260
Bílá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč




