- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle K416
Jídelní židle K416
Telefonická objednávka
Čalouněná jídelní židle K416 s kovovým podnožím z chromované oceli.
Sedák i opěradlo jsou ozdobně prošívané a čalouněné sametovou látkou v několika barevných variantách.
Barva:
béžová / chrom
hořčicová / chrom
modrá / chrom
tmavě zelená / chrom
šedá / chrom
černá / chrom
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová potahová látka / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 43 cm
hloubka: 54 cm
výška: 101 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
5,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 43 cm |
| HLOUBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| HMOTNOST | 5,5 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








