🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 20.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Designová jídelní židle K282 zhotovená v kombinaci dřevěných masivních nohou a čalouněného sedáku i opěradla. Čalounění je zdobeno prošíváním, které židli dodává moderní vzhled.
Barva:
šedá
béžová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní dřevo / potahová látka
Rozměry:
Šířka: 56 cm
Hloubka: 44 cm
Výška: 93 cm
Výška sedu: 48 cm
Hmotnost:
6,5 kg
Nosnost:
100 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 56 cm |
| HLOUBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOST | 6,5 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Šedá
Není skladem
1 494 Kč