- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle DASMIN 1
Jídelní židle DASMIN 1
Telefonická objednávka
MODERNÍ DESIGN A POHODLNÉ SEZENÍ
Spojení moderního designu a pohodlného sezení zajistí novinka v podobě jídelní židle DASMIN TYP 1. Díky spojení kombinace Velvet látky a chromu na vysoké konstrukci v provedení gold zlatý se z ní stává stylová a elegantní barová židle. Vhodná nejen do kuchyně, jídelny, ale také do kavárny či restaurace. Designové barevné varianty vnesou do vaší jídelny nádech luxusu a přizpůsobí se jakémukoliv prostředí.
- béžová / zlatá
- černá / zlatá
- šedá / zlatá
- tmavě zelená / zlatá
- hnědá / zlatá (není Velvet látka)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

KOMFORT NA PRVNÍM MÍSTĚ
Na komfortu sezení se podílí prošívané opěradlo a opěrky na ruce, což zajišťuje pohodlí i při delším sezení.

KVALITNÍ MATERIÁLY

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
kov / látka
Rozměry:
šířka: 58 cm
hloubka: 53 cm
výška: 81,5 cm
šířka sedu: 49 cm
hloubka sedu: 41 cm
výška sedu: 45,5 cm
výška zádové opěrky: 40,5 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
6,3 kg


MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 57 cm |
| HLOUBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOST | 6,3 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 42 cm |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.


























Zboží ihned, platba za 14 dní