- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl RINALDO TYP 1
Jídelní stůl RINALDO TYP 1
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ STŮL RINALDO TYP 1
RINALDO TYP 1 je funkční a elegantní stůl ideální pro menší prostory, kavárny, restaurace nebo domácí jídelny. Stůl, který je navržen tak, aby poskytoval pohodlné sezení pro dvě až čtyři osoby. Vychutnejte si kávu, oběd nebo večeři s naším bistro stolem RINALDO TYP 1.
DESIGN
Moderní design dotváří plato stolu, vyrobeno z laminované DTD ve 3 barevných variantách. Stabilitu stolu zajišťuje kovová podstava v černém provedení.
- bílá / černá
- dub / černá
- černý mramor / černá
- dub sonoma / černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
laminovaná DTD / kov
Rozměry:
šířka: 70 cm
hloubka: 70 cm
výška: 75 cm
tloušťka desky: 2,3 cm
Hmotnost:
14,5 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 14,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 2,3 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 14,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 2,3 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Koberec s třásněmi SONIL
Závěsná lampa stříbrný kov Dekorhome
Závěsná lampa lustr 3 x E14 Dekorhome
Závěsná lampa lustr 3 x E14 Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 840 Kč
Růžová
Dodání do 10 dnů
1 909 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 847 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
2 122 Kč
Stříbrná
Není skladem
2 026 Kč
Stojan na víno na 25 lahví jedlové dřevo Dekorhome
Jídelní židle LEGA NEW
Jídelní židle LEGA NEW
Béžová
Dodání do 14 dnů
690 Kč
Hnědá
Dodání do 14 dnů
690 Kč
Světle šedá
Dodání do 14 dnů
690 Kč
Jídelní židle K557
Jídelní židle DCL-E2008
Jídelní židle DCL-E2008
Krémová
Není skladem
1 701 Kč
Modrá
Skladem
1 701 Kč
Zelená
Skladem
1 701 Kč
Žlutá
Skladem
1 701 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní