- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl NICOLAS
Jídelní stůl NICOLAS
Kód produktu: V-CH-NICOLAS-ST
Telefonická objednávka
Jídelní stůl NICOLAS je vyroben v kombinaci MDF s přírodní dýhou a masivního dřeva.
Stůl je kulatý o průměru 120 cm.
V případě potřeby jsou nohy stolu výškově nastavitelné (rozsah regulace 2 cm).
Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.
Barva:
přírodní dub
Materiál:
MDF s přírodní dýhou / masivní dřevo
Rozměry:
průměr: 120 cm
výška: 75 - 77 cm
Nosnost:
30 kg
Hmotnost:
24,1 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 77 cm |
| PRŮMĚR | 120 cm |
| HMOTNOST | 24,1 kg |
| NOSNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Dýha, MDF deska, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
Ke stažení
NICOLAS_manual.jpg (jpg, 69.1 kB)
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 77 cm |
| PRŮMĚR | 120 cm |
| HMOTNOST | 24,1 kg |
| NOSNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Dýha, MDF deska, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní křeslo K396
Dostupnost dle variant
od 2 590 Kč
2 870 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní židle TOLEDO 2
Dostupnost dle variant
od 3 190 Kč
3 550 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňská linka MARIJA 200
Varianty produktu
Bílá
Skladem
Vanilka
Skladem
Kuchyňská linka MARIJA 200
Bílá
Skladem
u vás do 21.04.2026
7 490 Kč
Vanilka
Skladem
u vás do 21.04.2026
5 890 Kč
Dostupnost dle variant
od 5 890 Kč
6 464 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní židle TOLEDO
Varianty produktu
Bílá / šedá (INARI 91)
Skladem
Dub sonoma / hnědá (INARI 23)
Skladem
Dub medový / tmavě šedá (INARI 95)
Skladem
Dub sonoma / šedá (INARI 91)
Skladem
Dub medový / béžová (INARI 22)
Skladem
Dub medový / tyrkysová (INARI 87)
Skladem
Jídelní židle TOLEDO
Bílá / šedá (INARI 91)
Skladem
u vás do 21.04.2026
2 990 Kč
Dub sonoma / hnědá (INARI 23)
Skladem
u vás do 21.04.2026
2 990 Kč
Dub medový / tmavě šedá (INARI 95)
Skladem
u vás do 21.04.2026
2 990 Kč
Dub sonoma / šedá (INARI 91)
Skladem
u vás do 21.04.2026
2 990 Kč
Dub medový / béžová (INARI 22)
Skladem
u vás do 21.04.2026
2 990 Kč
Dub medový / tyrkysová (INARI 87)
Skladem
u vás do 21.04.2026
3 259 Kč
Dostupnost dle variant
od 2 990 Kč
3 316 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní křeslo K544
Varianty produktu
Šedá
Skladem
Černá
Skladem
Jídelní křeslo K544
Šedá
Skladem
u vás do 21.04.2026
2 590 Kč
Černá
Skladem
u vás do 21.04.2026
2 590 Kč
2 590 Kč
2 839 Kč
Přidat do oblíbených










Zboží ihned, platba za 14 dní