- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl NALAK TYP 2
Jídelní stůl NALAK TYP 2
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ STŮL NALAK TYP 2
Dokonalým rodinným místem pro společnou snídani, obědy, či večeře je jídelní stůl. Nabízíme vám jednoduchý a minimalistický jídelní stůl NALAK TYP 2. U stolu se pohodlně pohostí 4 lidé. U stolu NALAK TYP 2 si můžete užívat příjemných hodin se svou rodinou či kamarády.
MATERIÁL
Deska stolu je vyrobena z kvalitní MDF ve dvou barevných variantách. O stabilitu se postarají čtyři černé kovové nožičky. Nožičky jsou ukončeny kluzáky, které jsou určeny k ochraně podlahy před poškrábáním.
ELEGANTNÍ PROVEDENÍ
Stůl je dostupný ve dvou barevných provedeních, které se snadno sladí s různými styly interiéru. Tento stůl bude skvělým doplňkem vaší jídelny nebo kuchyně, ať už preferujete minimalistický nebo více zdobený styl.
- bílá
- dub artisan
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 75 cm
výška: 75 cm
tloušťka desky: 1,5 cm
Nosnost:
25 kg
Hmotnost:
14 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní židle DIONA Dekorhome
Odkládací stolek AMIDAS Dekorhome
Otočné jídelní křeslo 2 ks SUTO bouclé Dekorhome
Otočné jídelní křeslo 2 ks SUTO bouclé Dekorhome
Zelená
Dodání do 14 dnů
6 490 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
6 490 Kč
Vitrína PRASHINE Dekorhome
Konzolový stolek SATH Dekorhome
Závěsná lampa MALABO Dekorhome
Závěsná lampa DUO 3xE14
Závěsná lampa MARINA 5xE27
Závěsná lampa MARINA 5xE27
Zlatá
Není skladem
2 202 Kč
Měděná
Není skladem
2 886 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
2 886 Kč














