- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl MURANO
Jídelní stůl MURANO
Kód produktu: MURANO90-SI
Telefonická objednávka
MODERNÍ JÍDELNÍ STŮL MURANO S INDUSTRIÁLNÍM NÁDECHEM
Jídelní stůl MURANO je ideální volbou pro milovníky moderního designu s industriálním prvkem. Spojuje styl a funkčnost, což z něj činí perfektní doplněk do jídelny či kuchyně. Je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí do svého interiéru vnést moderní styl s nádechem elegance. Hodí se do různých typů prostorů a přináší nejen estetický, ale i praktický prvek do každodenního stolování.


ELEGANTNÍ DESKA S MARMOŘOVÝM EFEKTEM
Matná deska stolu je vyrobena z kvalitní keramiky s efektem mramoru, která dodává stolu sofistikovaný vzhled. Díky této povrchové úpravě je stůl nejen stylový, ale i odolný a snadno udržovatelný.


STYLOVÁ KOVOVÁ PODNOŽ
Stůl stojí na pevné kovové podnoži, která je dostupná ve dvou barevných variantách – černá nebo stříbrná. Tato podnož nejen zajišťuje stabilitu, ale také skvěle doplňuje moderní a industriální vzhled stolu.
- bílá / stříbrná
- šedá / černá matná
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
keramika s mramorovým efektem / kov
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 90 cm
výška: 76 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRŮMĚR | 90 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Keramika |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsná lampa bílá / mangovníkové dřevo Dekorhome
Varianty produktu
Závěsná lampa bílá / mangovníkové dřevo Dekorhome
26 cm Není skladem 1 427 Kč 35 cm Není skladem 2 002 Kč 45 cm Není skladem 2 808 KčPřijímáme předobjednávky
od 1 427 Kč
1 648 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní židle MILA VELVET MATT
Přijímáme předobjednávky
od 1 053 Kč
1 817 Kč
Přidat do oblíbených
Závěsná lampa 50 cm Dekorhome
Varianty produktu
Bílá / zlatá
Není skladem
2 213 Kč
Bílá / stříbrná
Dodání do 10 dnů
2 263 Kč
Černá / zlatá
Není skladem
2 276 Kč
Závěsná lampa 50 cm Dekorhome
Bílá / zlatá
Není skladem
2 213 Kč
Bílá / stříbrná
Dodání do 10 dnů
2 263 Kč
Černá / zlatá
Není skladem
2 276 Kč
Přijímáme předobjednávky
od 2 213 Kč
2 556 Kč
Přidat do oblíbených
Závěsná lampa 2 ks černá / zlatá Dekorhome
Varianty produktu
Závěsná lampa 2 ks černá / zlatá Dekorhome
40 cm Dodání do 10 dnů 2 563 Kč 50 cm Dodání do 10 dnů 4 476 Kč
Dodání do 10 dnů
od 2 563 Kč
2 960 Kč
Přidat do oblíbených






















Zboží ihned, platba za 14 dní