- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl MEDUSA Dekorhome
Jídelní stůl MEDUSA Dekorhome
Telefonická objednávka
PŮSOBIVÝ JÍDELNÍ STŮL MEDUSA
Jídelní stůl MEDUSA, vyrobený z vysoce kvalitního akáciového dřeva, fascinuje jedinečnou kombinací přírodní kresby dřeva a uměleckého modrého epoxidového designu. Každý kus je originál – individuální kresba dřeva a epoxidový povrch vytvářejí z každého stolu unikátní umělecké dílo. Mírné bublinky, které se mohou objevit během procesu výroby, podtrhují ruční charakter a zdůrazňují výjimečné řemeslné zpracování.

UNIKÁTNÍ DESIGN S PŘÍRODNÍM OKRAJEM STROMU
Přirozený okraj stromu dodává stolu jedinečný rustikální vzhled, který dokonale zdůrazňuje krásu akáciového dřeva. Stabilitu zaručuje robustní černý železný rám, který navíc přidává stolu moderní industriální nádech. Tento stůl se stane ozdobou jídelny, kuchyně nebo obývacího pokoje a přitáhne pozornost každého návštěvníka.

STYL A KOMFORT VE VAŠEM DOMOVĚ
Pro maximální stylovou atmosféru zkombinujte jídelní stůl MEDUSA s koženými židlemi, kovovým osvětlením a industriálními dekoracemi. Tento výjimečný kus nábytku promění vaše stolování na nezapomenutelný zážitek s rodinou a přáteli. Vytvořte si příjemné prostředí, kde příroda a moderní design spolu tvoří harmonii!

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
masivní akáciové dřevo / kov / pryskyřice
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 100 cm
výška: 76 cm
tloušťka desky: 2,3 cm
Nosnost:
120 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Pryskyřice |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 2,3 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Pryskyřice |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 2,3 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní křeslo K453
Jídelní křeslo K453
Tmavě zelená
Skladem
Šedá
Skladem
Hořčicová
Skladem
Modrá
Skladem
Béžová
Skladem
Černá
Skladem
Skořicová
Skladem










Zboží ihned, platba za 14 dní