- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl HYMEN Dekorhome
Jídelní stůl HYMEN Dekorhome
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ STŮL HYMEN – SPOJENÍ PŘÍRODY A MODERNÍHO DESIGNU
Jídelní stůl HYMEN v sobě dokonale kombinuje styl, funkčnost a přirozenou krásu. Povrch z divokého dubu vnese do vaší jídelny hřejivou atmosféru a elegantní vzhled. Jasné linie a nápadný přírodní design s okrajem stromu dělají z tohoto stolu skutečný designový skvost, který přitahuje pohledy a vytváří harmonické prostředí. Díky promyšlené kombinaci moderního stylu a inspirace přírodou se stůl stane ústředním bodem každého interiéru.
- šedá bělená
- přírodní
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

KVALITA, KTERÁ VYDRŽÍ
Díky pečlivému zpracování a kvalitním materiálům je jídelní stůl HYMEN mimořádně stabilní a odolný. Je navržen tak, aby vám sloužil po dlouhá léta, a to nejen při slavnostních příležitostech, ale i v každodenním životě. Tento stůl spojuje moderní design se špetkou přírody a přináší do každého domova příjemnou a útulnou atmosféru.

INDUSTRIÁLNÍ DESIGN
X-rám z práškově lakovaného kovu v klasické černé barvě nejenže dodává stolu stabilitu, ale také vytváří silný designový dojem. Kombinace rustikálního vzhledu divokého dubu a čiré, industriální kovové konstrukce dělá stůl všestranným a vhodným pro různé styly interiérového designu.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 200 cm
hloubka: 100 cm
výška: 76 cm
tloušťka desky: 5 cm
Nosnost:
120 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 200 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 200 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní křeslo K453
Jídelní křeslo K453
Tmavě zelená
Skladem
Šedá
Skladem
Hořčicová
Skladem
Modrá
Skladem
Béžová
Skladem
Černá
Skladem
Skořicová
Skladem












Zboží ihned, platba za 14 dní