- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl HYMEN Dekorhome
Jídelní stůl HYMEN Dekorhome
Telefonická objednávka
Stylový dřevěný jídelní stůl má industriální design a skvěle zapadne do vaší jídelny nebo kuchyně.
Jídelní stůl má desku ručně vyrobenou z laminovaného dřeva o tloušťce 5 cm. Jeho celkový industriální vzhled završují pevné ocelové nohy.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:
šedá / černá
Materiál:
MDF laminovaná / kov
Rozměry:
šířka: 160 / 180 / 200 cm
hloubka: 90 / 100 cm
výška: 76 cm
tloušťka desky: 5 cm
Rozměr stolu:
160 x 90 x 76 cm
180 x 90 x 76 cm
200 x 100 x 76 cm
Stůl nabízíme ve dvou velikostech. Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Nosnost:
50 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| HLOUBKA | 90 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Lamino, MDF deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| HLOUBKA | 90 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Lamino, MDF deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek HYMEN Dekorhome
Jídelní křeslo K453
Jídelní křeslo K453
Tmavě zelená
Skladem
Šedá
Skladem
Hořčicová
Skladem
Modrá
Skladem
Béžová
Skladem
Černá
Skladem
Skořicová
Skladem









Zboží ihned, platba za 14 dní