- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl HYMEN 160 Dekorhome
Jídelní stůl HYMEN 160 Dekorhome
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ STŮL HYMEN – SPOJENÍ PŘÍRODY A MODERNÍHO DESIGNU
Jídelní stůl HYMEN v sobě dokonale kombinuje styl, funkčnost a přirozenou krásu. Povrch z MDF v dekoru divokého dubu vnese do vaší jídelny hřejivou atmosféru a elegantní vzhled. Jasné linie a nápadný přírodní design s okrajem stromu dělají z tohoto stolu skutečný designový skvost, který přitahuje pohledy a vytváří harmonické prostředí. Díky promyšlené kombinaci moderního stylu a inspirace přírodou se stůl stane ústředním bodem každého interiéru.
- šedá
- přírodní
Stůl nabízíme ve dvou barvách. Výběr zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

KVALITA, KTERÁ VYDRŽÍ
Díky pečlivému zpracování a kvalitním materiálům je jídelní stůl HYMEN mimořádně stabilní a odolný. Je navržen tak, aby vám sloužil po dlouhá léta, a to nejen při slavnostních příležitostech, ale i v každodenním životě. Tento stůl spojuje moderní design se špetkou přírody a přináší do každého domova příjemnou a útulnou atmosféru.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 90 cm
výška: 76 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
43 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jíídelní stůl HYMEN 180 Dekorhome
Jíídelní stůl HYMEN 180 Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
9 190 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
9 190 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní