- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl FONDI
Jídelní stůl FONDI
Kód produktu: V-CH-FONDI-ST
Telefonická objednávka
Moderní jídelní kulatý stůl FONDI o průměru 80 cm.
Deska stolu je z matně lakované MDF desky, nohy stolu jsou z černě lakované ocele.
Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.
Barva:
černá mat
bílá mat
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
MDF / práškově lakovaná ocel
Rozměry:
průměr: 80 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
12,8 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Minimalistický, Jednoduchý |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRŮMĚR | 80 cm |
| HMOTNOST | 12,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Ke stažení
fondi-manual.jpg (jpg, 76.6 kB)
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Minimalistický, Jednoduchý |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRŮMĚR | 80 cm |
| HMOTNOST | 12,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Jídelní židle K337
Dostupnost dle variant
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 2 400 Kč
od 1 890 Kč
2 084 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní křeslo K335
Dostupnost dle variant
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 2 473 Kč
od 1 990 Kč
2 247 Kč
Přidat do oblíbených




Zboží ihned, platba za 14 dní