- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl ESPERO
Jídelní stůl ESPERO
Kód produktu: ESPERO-SI
Telefonická objednávka
Jídelní stůl ESPERO svým jednoduchým a moderním designem zapadne do jakéhokoliv interiéru. Stojí na bílé / zlaté kovové noze, která mu zajišťuje stabilitu a nádech honosnosti.
Deska stolu je z keramiky s mramorovým efektem.
Barva:
bílý mramor / zlatá
bílý mramor / bílá
Materiál:
keramika / kov
Rozměry:
průměr: 90 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
60 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit víceParametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRŮMĚR | 90 cm |
| HMOTNOST | 60 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Keramika |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRŮMĚR | 90 cm |
| HMOTNOST | 60 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Keramika |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Jídelní židle PIANO VELVET
Přijímáme předobjednávky
od 1 914 Kč
2 271 Kč
Přidat do oblíbených
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 051 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 051 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč
Dodání do 10 dnů
ASIR10
EXTRA SLEVA -
10%
Cena s kódem 976 Kč
od 1 051 Kč
1 184 Kč
Přidat do oblíbených
Stojan na víno OFION Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 7 390 Kč
10 030 Kč
Přidat do oblíbených
Konferenční stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Dodání do 14 dnů
5 590 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Konferenční stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
5 590 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Dodání do 14 dnů
od 5 090 Kč
6 648 Kč
Přidat do oblíbených

















Zboží ihned, platba za 14 dní