- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl DT-X7117 OAK
Jídelní stůl DT-X7117 OAK
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ STŮL DT-X7117 OAK
Jídelní stůl DT-X7117 OAK ve moderním designu je perfektním řešením pro menší prostory. Jeho čisté linie a jednoduchý styl s centrální kovovou nohou zajišťují nejen stabilitu, ale také moderní vzhled. MDF deska v dekoru dubu nebo bílé barvě dodává stolu nadčasovou eleganci.
- bílá
- dub
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

PRAKTICKÉ ŘEŠENÍ
Díky čtvercovému tvaru a kompaktním rozměrům je ideální pro menší jídelny nebo kuchyně. Tento stůl nejen že šetří místo, ale zároveň dodává prostoru lehkost a svěžest.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 80 cm
výška: 70,5 cm
Hmotnost:
19 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový, Minimalistický, Jednoduchý |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 70,5 cm |
| HMOTNOST | 19 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Otočné jídelní křeslo DCH-Y1143
Otočné jídelní křeslo DCH-Y1143
Zelená
Skladem
2 331 Kč
Šedá
Skladem
2 331 Kč
Béžová
Skladem
2 331 Kč
Modrá
Skladem
2 331 Kč
Jídelní židle DCL-X7018
Jídelní židle DCL-X7018
Zelená
Skladem
790 Kč
Šedá
Skladem
1 251 Kč
Cappuccino
Skladem
1 590 Kč
Žlutá
Skladem
1 251 Kč
Stojan na víno PRAIA Dekorhome
Kuchyňská linka VIKTORIA 240
Kuchyňská linka IDEA 180
Stojan na víno VENA Dekorhome
Zahradní altán s LED řetězy 3x3 m Dekorhome
Zahradní altán s LED řetězy 3x3 m Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
9 316 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
9 042 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
9 262 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní