- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl DOSHAR Dekorhome
Jídelní stůl DOSHAR Dekorhome
Telefonická objednávka
ROZKLÁDACÍ JÍDELNÍ STŮL DOSHAR

ITALSKÁ KERAMIKA A BEZPEČNOSTNÍ SKLO

BAREVNÉ VARIANTY
- šedohnědá taupe / černá
- šedá / měděná zlatá
- bílo-šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. 
LUXUSNÍ KOVOVÝ RÁM

FLEXIBILNÍ DÉLKA DÍKY FUNKCI AUTOMATICKÉHO PRODLOUŽENÍ

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
šedohnědá taupe / černá
šedá / měděná zlatá
bílo-šedá / černá
Materiál:
italská keramika / bezpěčnostní sklo / kov
Rozměry:
šířka: 180 - 260 cm
hloubka: 90 cm
výška: 76 cm
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Důležitá poznámka: Jelikož je stůl ručně vyrobený, mohou se zde vyskytovat barevné nebo rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 180 cm, 220 cm, 260 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,3 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 180 cm, 220 cm, 260 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,3 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňský vozík BARABE
Otočné jídelní křeslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Jídelní křeslo NESSOS Dekorhome
Jídelní křeslo NESSOS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 490 Kč
Antracit
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Chesterfield jídelní křeslo 2 ks MEDON Dekorhome
Chesterfield jídelní křeslo 2 ks MEDON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Šedozelená
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Jídelní židle 2 ks DANAÉ Dekorhome
Konzolový stůl BOREAS Dekorhome
Kuchyňska linka ALINA 240
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Béžová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Světle hnědá
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
10 790 Kč
Hořčicová
Není skladem
9 559 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní