- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl CONO masiv
Jídelní stůl CONO masiv
Kód produktu: CONOLDC90
Telefonická objednávka
Moderní jídelní stůl CONO v industriálním stylu je vyrobený z masivního dřeva v dekoru: dub. Mohutné nohy jsou kovové v černé barvě.
Ke stolu CONO je možné přikoupit další stolky řady CONO.
Barva:
dub / černá
Materiál:
masivní dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 90 cm
výška: 78 cm
Hmotnost:
32 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| PRŮMĚR | 90 cm |
| HMOTNOST | 32 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby, 3 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Závěsná lampa 50 cm Dekorhome
Varianty produktu
Bílá / zlatá
Není skladem
2 213 Kč
Bílá / stříbrná
Dodání do 10 dnů
2 263 Kč
Černá / zlatá
Není skladem
2 276 Kč
Závěsná lampa 50 cm Dekorhome
Bílá / zlatá
Není skladem
2 213 Kč
Bílá / stříbrná
Dodání do 10 dnů
2 263 Kč
Černá / zlatá
Není skladem
2 276 Kč
Přijímáme předobjednávky
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 2 102 Kč
od 2 213 Kč
2 556 Kč
Přidat do oblíbených
Závěsná lampa 2 ks černá / zlatá Dekorhome
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 2 697 Kč
2 839 Kč
3 278 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňská linka PROMO 260
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 14 051 Kč
14 790 Kč
17 156 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňský vozík HELGA
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 701 Kč
1 790 Kč
2 537 Kč
Přidat do oblíbených
Stojací lampa černá vrba Dekorhome
Varianty produktu
Stojací lampa černá vrba Dekorhome
52 cm Není skladem 1 068 Kč 61 cm Není skladem 1 183 Kč 72 cm Není skladem 1 797 Kč 84 cm Není skladem 2 091 KčPřijímáme předobjednávky
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 687 Kč
od 1 068 Kč
1 244 Kč
Přidat do oblíbených
Pohovka TM-3
Dodání do 6-7 týdnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 5 960 Kč
6 274 Kč
Přidat do oblíbených

Zboží ihned, platba za 14 dní