- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl BONELLO
Jídelní stůl BONELLO
Kód produktu: V-CH-BONELLO-ST
Telefonická objednávka
Stylový jídelní stůl BONELLO vás zaujme díky svým designovým nohám, které jsou výrazným prvkem celého stolu.
Stůl je vyrobený z laminované MDF v barevném provedení: šedý mramor. Designové nohy jsou z chromované oceli ve zlaté barvě.
Barva:
šedý mramor / zlatá
Materiál:
laminovaná MDF / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 120 cm
výška: 76 cm
Nosnost:
20 kg
Hmotnost:
37,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Elegantní |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRŮMĚR | 120 cm |
| HMOTNOST | 37,5 kg |
| NOSNOST | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Odkládací stolek 2 ks PAOLA
Varianty produktu
Černá
Skladem
Zlatá
Skladem
Stříbrná
Skladem
1 390 Kč
Odkládací stolek 2 ks PAOLA
Černá
Skladem
u vás do 28.05.2026
1 390 Kč
Zlatá
Skladem
u vás do 28.05.2026
1 390 Kč
Stříbrná
Skladem
1 390 Kč
1 390 Kč
1 604 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní židle K390 krémová / šedá / zlatá
Skladem
u vás do 30.05.2026
1 790 Kč
1 941 Kč
Přidat do oblíbených















Zboží ihned, platba za 14 dní