- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl ARAMIS
Jídelní stůl ARAMIS
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ STŮL ARAMIS

MATERIÁL

DESIGNOVÝ KOUTEK
Jeho kulatý tvar podporuje svobodnou konverzaci a vytváří příjemnou atmosféru při rodinných setkáních nebo večírcích. Kombinace tohoto stolu se židlemi K557 je hitem - vytvářejí ucelenou a harmonickou kompozici, která jistě upoutá pozornost každého, kdo vstoupí do vaší jídelny.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
bílá
Materiál:
MDF / HPL / kov
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 120 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
26,9 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 29,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňský vozík BARABE
Otočné jídelní křeslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Jídelní křeslo NESSOS Dekorhome
Jídelní křeslo NESSOS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 490 Kč
Antracit
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Chesterfield jídelní křeslo 2 ks MEDON Dekorhome
Chesterfield jídelní křeslo 2 ks MEDON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Šedozelená
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Jídelní židle 2 ks DANAÉ Dekorhome
Konzolový stůl BOREAS Dekorhome
Kuchyňska linka ALINA 240
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Béžová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Světle hnědá
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
10 790 Kč
Hořčicová
Není skladem
9 559 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní