- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Jídelní set 6+1 RICHARD
Telefonická objednávka
Moderní jídelní komplet RICHARD 1+6 dodá vaší jídelně neopakovatelný vzhled s nádechem retro stylu.
Deska stolu je vyrobena z kvalitní MDF dýhovaná a konstrukce je vyrobena z kaučukového dřeva v barevném provedení ořechu. Židle jsou v provedení béžovové a hnědé ekokůže, konstrukce je také vyrobena z kaučukového dřeva. Dřevo z kaučuku je vnímáno jako synonymum pevnosti, proto je tento set označován jako velmi pevný a kvalitní.
Barva:
hnědá / béžová / ořech
Materiál:
kaučukovníkové dřevo / eko kůže
Rozměry stolu:
šířka: 150 cm
hloubka: 90 cm
výška: 75,8 cm
tloušťka desky: 1,8 cm
Rozměry židle:
šířka: 52 cm
hloubka: 59,5 cm
výška: 81 cm
hloubka sedu: 44,5 cm
výška sedu: 47,5 cm
Nosnost:
židle: 100 kg
stůl: 50 kg
Hmotnost:
82 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 52 cm, 150 cm |
| HLOUBKA | 59,5 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 82 kg |
| NOSNOST | 50 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 6x židle |
| HLOUBKA SEDU | 44,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,8 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 150 cm |
| HLOUBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLU | 76 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 52 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 60 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 81 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 52 cm, 150 cm |
| HLOUBKA | 59,5 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 82 kg |
| NOSNOST | 50 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 6x židle |
| HLOUBKA SEDU | 44,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,8 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 150 cm |
| HLOUBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLU | 76 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 52 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 60 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 81 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Závěsná lampa ASSAM
Závěsná lampa BALLET
Závěsná lampa LUNE 25W
Závěsná lampa LUNE 25W
Bílá
Není skladem
1 934 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
998 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
1 089 Kč
Servírovací stolek Dekorhome
Kuchyňská linka TAMARA 240
Kuchyňska linka ALINA 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem





















Zboží ihned, platba za 14 dní