🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 15.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Jídelní křeslo ODOVEL je moderní a pohodlné.
Vyrobeno je ze sametové látky v několika barevných variantách, která dodá křeslu elegantní a luxusní nádech.
Nohy jsou kovové lakované černou barvou nebo v barvě buku.
Barva:
krémová / černá
mentolová / buk
šedohnědá / buk
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka Velvet / kov
Rozměry:
šířka: 56 cm
hloubka: 63 cm
výška: 78 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška sedu: 47,5 cm
Nosnost:
90 kg
Hmotnost:
7,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 56 cm |
| HLOUBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOST | 7,5 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Krémová
Není skladem
6 534 Kč
Žlutá
Není skladem
3 884 Kč
Vínová
Není skladem
5 101 Kč
Modrá
Není skladem
4 897 Kč
Zelená
Není skladem
4 645 Kč
Hnědá
Není skladem
5 101 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
4 801 Kč
Světle šedá
Není skladem
5 101 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
3 884 Kč
Černá
Není skladem
4 897 Kč
Krémová
Není skladem
5 476 Kč
Hořčicová
Není skladem
4 885 Kč
Vínová
Není skladem
6 032 Kč
Modrá
Není skladem
5 026 Kč
Zelená
Není skladem
5 685 Kč
Hnědá
Není skladem
4 284 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
5 441 Kč
Světle šedá
Není skladem
5 685 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
3 960 Kč
Černá
Není skladem
6 171 Kč