- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křesla
- Jídelní křeslo K468
Jídelní křeslo K468
Telefonická objednávka
Elegantní jídelní křeslo K468 vnese do Vaší kuchyně či jídelny nádech luxusu. Ozdobné prošívání opěrky a sedáku.
Pohodlné křeslo je čalouněno sametovou látkou. Nohy jsou z masivní oceli s práškovým nástřikem v černé barvě.
Barva:
zelená / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / kov
Rozměry:
šířka: 67 cm
hloubka: 62 cm
výška: 84 cm
výška sedu: 49 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 67 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Rozkládací jídelní stůl WESTIN S
Rozkládací jídelní stůl OLIVIA
Rozkládací jídelní stůl OLIVIA
Bílá
Není skladem
7 337 Kč
Krémová
Není skladem
8 459 Kč
Ořech
Dodání 10-14 dnů
7 337 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní