- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křeslo K305
Jídelní křeslo K305
Kód produktu: V-CH-K/305-KR
Telefonická objednávka
Jídelní křeslo K305 je vyrobeno v kombinaci kovové podnože z práškově lakované ocele a čalouněné sametovou potahovou látkou s prošíváním.
Křeslo nabízíme ve třech barevných variantách.
Barva:
modrá / černá
tmavě zelená / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
sametová látka / práškově lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 58 cm
hloubka: 57 cm
výška: 80 cm
výška sedu: 46 cm
Hmotnost:
120 kg
Hmotnost:
6,8 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| HLOUBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 6,8 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Jídelní stůl MORGAN
Skladem
u vás do 27.05.2026
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 3 601 Kč
3 790 Kč
4 198 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací jídelní stůl WENANTY
Varianty produktu
Dub medový
Není skladem
26 342 Kč
Ořech americký
Není skladem
22 564 Kč
Rozkládací jídelní stůl WENANTY
Dub medový
Není skladem
26 342 Kč
Ořech americký
Není skladem
22 564 Kč
Dostupnost dle variant
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 21 436 Kč
od 22 564 Kč
Přidat do oblíbených












Zboží ihned, platba za 14 dní