- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křeslo EKIN
Jídelní křeslo EKIN
Telefonická objednávka
Luxusní jídelní křeslo EKIN promění vaší jídelnu na moderní a pohodlné místo. EKIN je zárukou pohodlí, na které si velmi rychle zvyknete.
Jídelní křeslo je čalouněné látkou v několika barevných variantách. Stabilitu zajišťujiíčtyři dřevěné nohy v dekoru buk nebo buk patinovaný. Elegantní vzhled mu zajišťuje dekorativní prošívání zádové opěrky.
Barva:
béžová / buk patinovaný
mentolová / buk
smaragdová / buk
šedá / buk
černá / buk
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 62 cm
hloubka: 58 cm
výška: 82 cm
šířka sedu: 42 cm
hloubka sedu: 41 cm
výška sedu: 44 cm
výška zádově opěrky: 42 cm
šířka zádové opěrky: 58 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
11 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| HLOUBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 42 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
























Zboží ihned, platba za 14 dní