- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Odkládací stolek JELLY
Odkládací stolek JELLY
Telefonická objednávka
MODERNÍ KONFERENČNÍ STOLEK S ÚLOŽNÝM KOŠEM
Tento elegantní kulatý odkládací stolek vnese do vašeho interiéru svěžest a styl. Díky kompaktním rozměrům je ideální do menších prostor – skvěle poslouží jako konferenční, odkládací či noční stolek. Vrchní deska z odolné dřevotřísky je pevně ukotvena v robustní ocelové konstrukci ve tvaru U, která zaručuje stabilitu bez viklání.
Součástí stolku je odnímatelný látkový koš z hladkého dvojitého polyesteru s elegantním lněným vzhledem – ideální pro uložení dek, knih nebo drobností. Díky nastavitelným nožičkám je stolek stabilní i na nerovném povrchu a zároveň chrání podlahu před poškrábáním. Snadno se sestavuje během několika minut a díky svému modernímu minimalistickému designu se hodí do obývacího pokoje, ložnice i pracovny.
- růžová
- béžová
- šedá
- černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
DTD / ocel / polyesterová tkanina
Rozměry:
průměr: 45 cm
výška: 50 cm
průměr koše: 39,6 cm
výška koše: 18,2 cm
Hmotnost:
3,55 kg
Maximální nosnost desky:
35 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Minimalistický |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRŮMĚR | 45 cm |
| HMOTNOST | 3,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Polyester, kov |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
















