- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Houpací
- Houpací křeslo s podnožkou KAIROS
Houpací křeslo s podnožkou KAIROS
Telefonická objednávka
HOUPACÍ KŘESLO S PODNOŽKOU KAIROS
Přečtěte si knihu nebo si dopřejte odpočinek po námahavém dni v pohodlném relaxačním houpacím křesle KAIROS. Výhodou křesla je houpací mechanismus zajišťující jemné kývání a relaxaci. Zvýšit komfort a zkvalitnit relax můžete i díky podnožce, která také disponuje houpacím mechanismem jako křeslo. Relax, pohoda a houpání v křesle KAIROS se pro vás stane každodenním rituálem.
MATERIÁLY
K výrobě konstrukce bylo použito masivní kaučukové dřevo v černém barevném provedení. O pohodlné sezení, opření zad a komfortní podložení nohou se postarají polštáře v příjemné šedé barvě vyplněné molitanem. Potah na polštářích není snímatelný a doporučujeme jej čistit pouze vlhkým hadříkem.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
černá / šedá
Materiál:
kaučukovníkové dřevo / látka / molitan / kov
Rozměry:
šířka: 69 cm
hloubka: 82 cm
výška: 100 cm
šířka sedu: 50 cm
hloubka sedu: 48 cm
výška sedu: 46 cm
rozměry podnožky: 53x39x35 cm
rozměry zádové opěrky: 50x65 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
25 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Venkovský |
| ŠÍŘKA | 69 cm |
| HLOUBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOST | 25 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ŠÍŘKA TABURETU | 53 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 39 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 35 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Venkovský |
| ŠÍŘKA | 69 cm |
| HLOUBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOST | 25 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ŠÍŘKA TABURETU | 53 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 39 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 35 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní