- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Houpací křeslo AGATON
Houpací křeslo AGATON
Kód produktu: KO0000396855
Telefonická objednávka
HOUPACÍ KŘESLO AGATON
AGATON, houpací křeslo, které je navrženo tak, aby vás jemně kolísalo dopředu a dozadu. Díky robustnímu výpletu zajistí pohodlí a maximální komfort. Ideální k relaxaci, čtení knih nebo odpočinku. Na první pohled zaujme v obývacím pokoji, na terase či ložnici.

ELEGANTNÍ DESIGN A KVALITNÍ MATERIÁLY
AGATON je vyroben z přírodního ratanu v medovém nebo tmavě hnědém provedení. Součástí houpacího křesla je bavlněný polštář, jehož potah je vyplněn materiálem Semi Dacron v béžové barvě. Křeslo, jehož design a styl zaručí maximální komfort a celkový design prostředí.
- medová / béžová
- tmavě hnědá / béžová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / ratan
Rozměry:
šířka: 55 cm
hloubka: 130 cm
výška: 100 / 110 cm
šířka sedu: 50 cm
hloubka sedu: 54 cm
výška sedu: 68 cm
šířka zádové nopěrky: 48 cm
výška opěradla: 70 cm
Nosnost:
90 kg
Hmotnost:
13,5 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 100 cm, 110 cm |
| HMOTNOST | 13,5 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Ratan |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 68 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 70 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






















Zboží ihned, platba za 14 dní