- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl FLORIAN
Rozkládací jídelní stůl FLORIAN
Telefonická objednávka
Rozkládací jídelní stůl FLORIAN stůl dodá interiéru rustikální nádech. Prostorná deska je vyrobena z laminované MDF desky s vysokou odolností proti poškrábání, rychlým změnám teplot a vlhkosti. Možnost rozkládání poskytuje prostor pro více osob, což oceníta zejména při návštěvě hostů.
Pevné nohy z laminované DTD dodávají stolu potřebnou stabilitu.
Další předností stolu jsou moderní barvy. Stůl je dostupný ve dvou variantách, které umožňují uspořádat interiér podle individuálních představ a preferencí.
Rozkládací stůl FLORIAN je funkční, odolný a designově laděný do moderního minimalismu. Jeho zaoblené hrany navíc chrání vás i vaši rodinu před nešťastnými údery.
Barva:
bílá
dub artisan / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD / MDF
Rozměry:
šířka: 160 - 228 cm
hloubka: 90 cm
výška: 76 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní, Minimalistický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 228 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní, Minimalistický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 228 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní