- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Relaxační a masážní
- Relaxační
- Elektrické polohovací křeslo HORTON
Elektrické polohovací křeslo HORTON
Telefonická objednávka
ELEKTRICKÉ POLOHOVACÍ KŘESLO HORTON
Představujeme Vám elektrické polohovací křeslo HORTON - křeslo, které přináší revoluční spojení pohodlí, praktičnosti a stylu přímo do Vašeho obývacího pokoje. S jeho moderním designem a výběrem ze dvou barevných variant se snadno stane nejen vaším oblíbeným místem pro relaxaci, ale i elegantním doplňkem Vašeho interiéru.
MAXIMÁLNÍ POHODLÍ
Toto křeslo bylo navrženo s myšlenkou na maximální komfort a flexibilitu. Díky elektrickému polohovacímu mechanismu můžete snadno a bez námahy nastavit křeslo přesně podle Vašich aktuálních potřeb - ať už chcete číst, sledovat televizi nebo si dopřát krátký odpočinek.
UNVIERZÁLNÍ DESIGN
Křeslo HORTON je čalouněno kvalitní látkou Mavel, která je nejen příjemná na dotek, ale také snadno udržovatelná a odolná. Díky volbě ze dvou barevných variant si můžete vybrat křeslo, které dokonale ladí s Vaším interiérem. Ať už preferujete jemné béžové tóny nebo elegantní šedou, máme pro Vás tu správnou variantu.
- béžová
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka Mavel
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 97 - 158 cm
výška: 90 - 105 cm
šířka sedu: 50 cm
hloubka sedu: 53 cm
výška sedu: 52 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
47 kg
MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 97 cm, 158 cm |
| VÝŠKA | 90 cm, 105 cm |
| HMOTNOST | 47 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 97 cm, 158 cm |
| VÝŠKA | 90 cm, 105 cm |
| HMOTNOST | 47 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Lavice s úložným prostorem Dekorhome
Psací stůl se zásuvkou Dekorhome
Servírovací stolek Dekorhome
Lavice KAINEUS Dekorhome
Lavice KAINEUS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč





















Zboží ihned, platba za 14 dní