Darujte vašemu prckovi krásný dárek v podobě vlastního zahradního domku. Které dítě netouží po své vlastní skrýši?! Po místě, kde by mohlo vymýšlet všelijaké bláznivé výpravy, plánovat dobrodružství či jen tak lenošit. Milý pohádkový domek NOAH je dokonalé místo pro tajné schůzky a spoustu zábavy.

Vyroben je z kvalitního masivního dřeva ve veselé kombinaci barev přírodní, bílá, červená a modrá. Domeček otevírá bránu fantazie vaší ratolesti. Nabízí široký prostor pro hry, skrývání, plazení, jednoduše zajistí vašim dětem pohyb, a zároveň poskytuje bezpečí. Do domku se vchází dveřmi, na kterých je okno. Součástí domečku jsou další okna. Na přední straně dvě okna mají také parapety s otvory na květináč. Zboku domku je dvoukřídlé otevírací okno s květináčem. Váš poklad si tak může hrát na zahrádkáře a pěstovat své vlastní kvítky či bylinky. Na druhé straně naleznete otevřené okno s dlouhým parapetem.

Domeček je vhodný pro kluky i pro holky. Chlapci si z něj mohou vytvořit tajnou klubovnu, dívky si zase mohou hrát na vlastní domácnost s možností pěstování kvítků. NOAH je prostě dokonalé místo, kde si děti mohou hrát, odpočívat a rozvíjet svou představivost. Domeček je dokáže zabavit na dlouhé hodiny.

Barva: 
přírodní / červená / modrá / bílá 

Materiál: 
masivní dřevo / plast

Rozměry: 
šířka: 114 cm
hloubka: 129,5 cm
výška: 135 cm

tloušťka materiálu: 10 mm

hloubka domečku bez střechy: 110 cm
výška domečku po střechu: 96 cm

rozměr bočního okna: 48x44 cm
rozměr dveří: 45x84,5 cm

šířka komínu: 21 cm
šířka dlouhého květináče: 48 cm
výška po dlouhý květináč: 46 cm
výška po parapet okna: 47 cm

Nosnost: 
50 kg

Hmotnost: 
45 kg

Dodáváno v demontu. 

Parametry
BARVA BíláČervenáModráHnědá
STYL Dětský
ŠÍŘKA 114 cm
HLOUBKA 130 cm
VÝŠKA 135 cm
HMOTNOST 45 kg
MATERIÁL Masivní dřevo, Plast
BARVA BíláČervenáModráHnědá
STYL Dětský
ŠÍŘKA 114 cm
HLOUBKA 130 cm
VÝŠKA 135 cm
HMOTNOST 45 kg
MATERIÁL Masivní dřevo, Plast

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení