Naše krásná a velmi stabilní dvousedadlová houpačka s lezeckým žebříkem z jedné strany a zelenou skluzavkou z druhé strany je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, a proto je extrémně trvanlivá.

Základní konstrukce sloupů z masivního dřeva o tloušťce 68 x 68 mm je vyrobena z přírodního smrkového dřeva. Horní příčník je vyroben ze silnějšího trámu 90 x 90 cm. Pro větší stabilitu jsou na každé straně sloupku nahoře 2 další zesilující vzpěry.

Samozřejmě máme certifikát TÜV-Nord pro testovanou bezpečnost (GS) dle DIN EN 71-1, DIN EN 71-3, DIN EN 71-8 a AfPS GS 2014.

Všechny potřebné šrouby a hřebíky jsou obsahem dodávky (kromě upevňovacích kotev k zemi). Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu.

Barva
přírodní / zelená
přírodní / červená

Barvu hřiště zvolte ve variantách produktu. 

Materiál
dřevo / plast / lano

Rozměry
šířka: 308 cm
hloubka: 404 cm
výška: 213 cm

Příslušenství
skluzavka 250 cm
houpací háky, 2 červené houpací sedačky

Hmotnost
60 kg

Povrchová úprava:
Všechna dětská hřiště KARIBU dodáváme od roku 2019 v přírodním provedení bez jakýchkoliv chemických úprav. Děti tak nepřijdou do kontaktu s chemikáliemi používanými při tlakové impregnaci dřeva. V našem dětském sortimentu již nemáme žádné tlakově impregnované výrobky a významně tak přispíváme k většímu souznění našich produktů s životním prostředím! V případě potřeby je samozřejmě možné dřevo ošetřit hluboce působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Při tomto způsobu ošetření dřeva je nutné postupovat přesně podle pokynů výrobce nátěru.

Skladování před montáží:
Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo pouze proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!

Výrobek je určen výhradně pro soukromé (domácí) využití.

Rozměry balení:
balík 1 - 239 x 30 x 27 cm / 50 kg
balík 2 - 240 x 50 x 27 cm / 8,8 kg


Parametry
BARVA ČervenáZelená
STYL Dětský
ŠÍŘKA 308 cm
HLOUBKA 404 cm
VÝŠKA 213 cm
HMOTNOST 60 kg
MATERIÁL Kov, Lano, Masivní dřevo, Plast
BARVA ČervenáZelená
STYL Dětský
ŠÍŘKA 308 cm
HLOUBKA 404 cm
VÝŠKA 213 cm
HMOTNOST 60 kg
MATERIÁL Kov, Lano, Masivní dřevo, Plast

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení