- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl DENVER
Jídelní stůl DENVER
Kód produktu: V-CH-DENVER-ST
Telefonická objednávka
Moderní jídelní stůl DENVER bude ideální volbou do menších kuchyní či jídelen.
Stůl má desku vyrobenou z laminované MDF v barevném provedení: bílý mramor. Stojí na jedné centrální noze z kovu lakovaného bílou barvou.
Barva:
bílý mramor / bílá
Materiál:
MDF laminovaná / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 80 cm
výška: 73 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| PRŮMĚR | 80 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Jídelní židle ADORA NEW
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 131 Kč
od 1 190 Kč
1 369 Kč
Přidat do oblíbených
Servírovací vozík NAVID
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 986 Kč
2 090 Kč
2 445 Kč
Přidat do oblíbených
Servírovací vozík MYRIS
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 561 Kč
590 Kč
690 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňska linka ALINA 240
Skladem
u vás do 27.05.2026
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 9 871 Kč
10 390 Kč
11 477 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
u vás do 25.05.2026
13 090 Kč
Dub sonoma
Skladem
u vás do 25.05.2026
13 090 Kč
Dostupnost dle variant
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 12 436 Kč
13 090 Kč
14 446 Kč
Přidat do oblíbených











Zboží ihned, platba za 14 dní