- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Chesterfield kancelářské křeslo KELEOS Dekorhome
Chesterfield kancelářské křeslo KELEOS Dekorhome
Telefonická objednávka
STYLOVÁ KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE S RETRO PRVKY
Spojení starožitného a moderního designu dává této kancelářské židli jedinečný vzhled, který ozvláštní každou pracovnu nebo kancelář. Retro design podtrhuje vysoké prošívané opěradlo inspirované stylem Chesterfield, zatímco kovové nýty zdobící okraje sedadla dodávají židli elegantní vintage nádech. Moderní charakter pak dotváří chromovaný kovový rám s plastovými kolečky, které usnadňují pohyb.

KOMFORT A KVALITA MATERIÁLŮ
Sedák židle je potažen kvalitním mikrovláknem, přičemž šedá varianta nabízí sametovou látku pro luxusnější vzhled. Výškově nastavitelné provedení zajišťuje pohodlné sezení a umožňuje snadné přizpůsobení výšce vašeho psacího stolu.


BAREVNÉ VARIANTY
Tato kancelářská židle harmonicky kombinuje retro styl s moderními prvky, čímž vytváří dokonalý mix estetiky a funkčnosti. Zaručí vám nejen pohodlí při práci, ale také stylový doplněk vašeho prostoru. Kancelářskou židli nabízíme ve třech elegantních kombinacích, které snadno sladíte s různými interiéry:
- světle hnědá / chrom
- tmavě hnědá / černá
- šedá / chrom
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
mikrovlákno (100% polyester) / samet / kov
Rozměry:
šířka: 58 cm
hloubka: 65 cm
výška: 89 - 97 cm
šířka sedu: 47 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška sedu: 49 - 57 cm
výška zádové opěrky: 50 cm
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 89 cm, 97 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm, 57 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 50 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 89 cm, 97 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm, 57 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 50 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Psací stůl mahagon Dekorhome
Ochranná podložka pod židli ELLIE NEW typ 9
Psací stůl s policemi 110x60 cm Dekorhome
Psací stůl s policemi 110x60 cm Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 793 Kč
Černá
Není skladem
3 138 Kč
Šedá
Není skladem
2 516 Kč
Bílá lesk
Není skladem
3 453 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 484 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
2 091 Kč
Beton
Není skladem
1 866 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 069 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 674 Kč
Ochranná podložka pod židli ELLIE NEW
Ochranná podložka pod židli ELLIE NEW
100x50x0,08 cm Dodání do 14 dnů 247 Kč 100x70x0,05 cm Dodání do 14 dnů 161 Kč 100x70x0,08 cm Dodání do 14 dnů 275 Kč 120x120x0,08 cm Dodání do 14 dnů 332 Kč 120x90x0,05 cm Dodání do 14 dnů 247 Kč 140x100x0,05 cm Dodání do 14 dnů 275 Kč 140x100x0,08 cm Dodání do 14 dnů 313 KčPsací stůl s regálem Dekorhome
Psací stůl s regálem Dekorhome
Bílá
Není skladem
7 078 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
5 774 Kč
Dub pískový
Není skladem
6 198 Kč




















Zboží ihned, platba za 14 dní