- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Chesterfield jídelní židle 2 ks DOLON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks DOLON Dekorhome
Telefonická objednávka
ELEGANTNÍ CHESTERFIELD JÍDELNÍ ŽIDLE
Tato stylová jídelní židle v chesterfield designu přináší do vaší domácnosti nádech elegance a luxusu. Konstrukce židle je vyrobena z masivního dřeva, které je k dispozici ve dvou barevných provedeních – přírodní nebo černé. Čalounění z kvalitní látky je nabízeno ve třech atraktivních variantách: hnědá s efektem broušené kůže, šedá a šedá sametová látka.

DEKORATIVNÍ PROŠÍVÁNÍ PRO VYJÍMEČNÝ VZHLED
Opěradlo židle je zdobené charakteristickým prošíváním s knoflíky, což dokonale ladí s ostatním chesterfield nábytkem a dodává židli jedinečný vzhled. Elegantní design z ní činí ideální volbu nejen pro jídelní kout, ale také pro jakýkoliv interiér, kde se cení styl a kvalita.

BALENÍ A BAREVNÉ VARIANTY
Vytvořte si doma útulný a zároveň sofistikovaný prostor s touto jedinečnou chesterfield jídelní židlí. Židle se prodávají v balení po dvou kusech, což usnadňuje vybavení jídelny či obývacího prostoru. Na výběr jsou tyto kombinace barev:
- hnědá s efetkem broušené kůže / přírodní
- sivá / přírodní
- sivá (sametová látka) / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka (100% polyester) / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 55 cm
výška: 110 cm
šířka sedu: 45 cm
hloubka sedu: 45 cm
výška sedu: 45 cm

MONTÁŽ:
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní stůl FINEUS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl EUFEMOS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl EUFEMOS Dekorhome
Beton
Není skladem
27 453 Kč
Kámen
Dodání do 14 dnů
26 885 Kč
Mramor
Dodání do 14 dnů
28 990 Kč
Rozkládací jídelní stůl CHLORIS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl CHLORIS Dekorhome
Antracit
Dodání do 14 dnů
26 290 Kč
Dub
Není skladem
26 648 Kč
Mramor
Není skladem
26 964 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní