- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl BRODWAY
Jídelní stůl BRODWAY
Kód produktu: V-CH-BRODWAY-ST
Telefonická objednávka
Elegantní jídelní stůl BRODWAY s designovou ocelovou podnoží, která je lakovaná černou barvou.
Stůl má desku vyrobenou z dýhované MDF v barevném provedení: bílý mramor.
Barva:
bílý mramor / černá
Materiál:
MDF / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 110 cm
výška: 75 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRŮMĚR | 110 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Jídelní židle K442
Dostupnost dle variant
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 2 462 Kč
od 2 190 Kč
2 441 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní židle K443
Dostupnost dle variant
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 606 Kč
1 690 Kč
1 920 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní židle K444
Dostupnost dle variant
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 357 Kč
1 428 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňská linka FABIANA 240
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Kuchyňská linka FABIANA 240
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 15 476 Kč
16 290 Kč
19 385 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňská linka KLANTON 240
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 16 901 Kč
17 790 Kč
21 170 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňská linka PRADO 260
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Kuchyňská linka PRADO 260
Bílá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 26 743 Kč
28 150 Kč
33 499 Kč
Přidat do oblíbených
Stojan na víno na 12 lahví masivní dubové dřevo Dekorhome
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 509 Kč
1 588 Kč
1 865 Kč
Přidat do oblíbených











Zboží ihned, platba za 14 dní