Botník z akátového dřeva D100698 Dekorhome
Telefonická objednávka
AKÁTOVÝ BOTNÍK D100698
Botník je vyrobený z odolného tvrdého akátového dřeva. Poskytne Vám dostatek prostoru pro Vaše boty a zároveň ozdobí Váš byt. Masivní dřevěná konstrukce má pět stabilních polic a boční kovové držáky pro pantofle.
Tento stylový kus nábytku lze snadno a rychle sestavit. Můžete použít jako botník, knihovnu, kuchyňské police a pod.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
hnědá
Materiál:
akátové dřevo
Rozměry:
šířka: 75 / 80 cm
hloubka: 26 cm
výška: 82 cm
vzdálenost mezi policemi: 13 cm
Nosnost:
celková: 200 kg
police: 40 kg
Hmotnost:
7 kg
MONTÁŽ
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 75 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| NOSNOST | 40 kg, 200 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| POČET POLIC | 5 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 75 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| NOSNOST | 40 kg, 200 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| POČET POLIC | 5 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








