- Domů
- Osvětlení
- Stropní světla
- Bodové světlo SK-42
Bodové světlo SK-42
Telefonická objednávka
Stropní bodové světlo SK-42 s chromovou kovovou základnou, ideální do podhledů a vhodné do každého typu interiéru. Stínidlo je vyrobené z kvalitního skla vyplněného barevnými vlákny, které vytváří krásné světlené efekty.
Do bodových světel SK-42 lze použít halogenové nebo LED žárovky G4. Napájecí adaptér a žárovka nejsou součástí balení.
Barva:
bílá
oranžová
fialová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / sklo
Rozměry:
šířka: 8 cm
hloubka: 8 cm
výška: 12,5 cm
závit pro žárovku: G4
Hmotnost:
0,25 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Chodba / Předsíň, Koupelna |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 8 cm |
| HLOUBKA | 8 cm |
| VÝŠKA | 12 cm |
| HMOTNOST | 0,25 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | G4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní stůl HWC-L76
Konzolový stolek HWC-L76
Jídelní stůl HWC-L76
Odkládací stolek HWC-L76
Odkládací stolek
Lavice s úložným prostorem
Lavice s úložným prostorem
Černá / bílá
Dodání do 14 dnů
2 731 Kč
Béžová / černá
Dodání do 14 dnů
2 993 Kč





